Каркас класичний

Деревина для каркасу

Ми використовуємо найкращу деревину, яка пройшла повну технічну обробку згідно усіх європейських стандартів.

IMG-5463

Що таке класичний каркас з утеплювачем мінвата?

Технологія побудови споруд на каркасній основі – досить популярний вид будівництва житлових будинків в США і Канаді. Європейські країни також гідно оцінили новий тип зведення будинків.

Секрет популярності полягає у швидкій будівництві, простоті і каркасному типі монтажу.  У щілину між конструкціями розміщується наповнювач для каркасних стін. Суцільна споруда вкривається дахом, включаючи фінальну обробку фасаду.

Багато власників будинків стикаються з проблемою тонкого стандартного наповнювача, прошарку якого недостатньо для утримання тепла взимку. Тому чималий відсоток домогосподарств вирішують скористатися послугою додаткового утеплення стін або фасаду. Така технологія використовується навіть при утепленні нежитлових приміщень та усіляких складських ангарів.

Мінеральна вата користується значною популярністю в усьому світі за її властивості при утепленні каркасних будинків. Досвід безлічі будівельних компаній в усьому світі показує, що навіть найдорожчій матеріал для гідроізоляції не здатен виключити фактор вбирання вологи. Якщо вата набрала вологи, вона може втратити форму та свої властивості. При цьому, навіть рейки чи дюбелі не врятують матеріал від сповзання під власною вагою. Такі моменти потрібно заздалегідь продумати перед процесом утеплення. Слід детально розпланувати фактичні потреби та обчислити необхідну площу утеплення.

Утеплення каркасного будинку мінватою

Утеплення за допомогою мінвати – досить швидкий та мало затратний процес. Екологічна вата містить виключно натуральні компоненти та безпечна для організму людини. Єдиним недоліком є ціна, що не завжди підходить при складанні кошторису утеплення фасаду чи стін. Зазвичай, будівельники використовують кам’яну вату, яка формується при обробці кам’яних брил. Отримані волокна потрапляють під прес, та формуються в зручні для монтування плити. Можна навіть замовити цілі рулони, що заповнить будь-які щілини та нестандартні поверхні. Каркасний будинок легко утеплити таким матеріалом. Політика ціноутворення на даний матеріал теж доволі помірна, що підходить для бюджетного утеплення стін.

Утеплення каркасного будинку: зовні або зсередини?

В питанні утеплення стін, кількість не завжди дорівнює якості. Не слід обирати занадто щільний матеріал, бо стіни повинні містити хоча б невеличкий прошарок повітря. Саме він утримує тепло або прохолоду в приміщенні. Але занадто пористий матеріал досить погано витримує власну вагу, що теж не підходить для довготривалої експлуатації. Слід обирати збалансовану товщину кам’яної вати для утеплення кожної стіни.

Такий матеріал має безліч переваг для утеплення каркасного будинку, а саме:

  • Вкрай низька теплопровідність. Тепло або прохолода залишаться всередині приміщення;
  • Високий рівень звукоізоляції. Рівень шуму, в жодному разі не буде турбувати сусідів;
  • Матеріал повністю екологічний та не має шкідливих домішок, що впливають на стан мешканців будинку;
  • Матеріал стійкий до критичних перепадів температурних режимів, та не деформується при цьому.

Утеплення зовні – оптимальний варіант

Зовнішня теплоізоляція – найнеобхідніша річ для запобігання  проблем вологості приміщення та цвілі.  Це допоможе протистояти більшості погодних явищ. Такий каркасний будинок простоїть щонайменш 50 років. При дотриманні всіх вимог будівництва та використання якісних матеріалів, термін експлуатації можна подовжити навіть до 100 років. Доволі значний термін для того, щоб не мати проблем з житлом та комфортним самопочуттям.

Монтувати утеплювач з мінвати можна до дерев’яного каркасу чи одразу до стін. В якості клею виступає спеціалізована суміш з остаточним закріпленням дюбелями. Такий метод простий, але не дуже популярний, зважаючи на відсутність зазору між матеріалом для нормальної циркуляції повітря. Найдоцільніше використовувати каркасні дерев’яні рейки. Брикети з утеплювачем повинні монтуватися з невеликим зусиллям. Також потрібно встановити паровий бар’єр.  Для цього підійдуть більш природні матеріали.

Після процесу встановлення утеплювача, настає черга кріплення гідроізоляційних листів, на кшталт пергаміну. Це захистить утеплювач від впливу природних чинників. Далі йде клей та армована решітка, на яку потім легко кріпити зовнішні елементи фасаду. Слід зазначити, що роботи з утеплення та облицювання будинку слід виконувати виключно в суху та теплу пору року. Це гарантує сухість та надійність готової конструкції. Кожен зовнішній фактор більше не матиме значного впливу на внутрішній мікроклімат будинку та його мешканців.

Мінеральна оббивка будинку надзвичайно вигідна для замовників. Такий матеріал прослужить близько 100 років. Тому варто замислитись над тим, щоб зробити всі роботи з утеплення раз і назавжди, а не повертатися до старої проблеми кожні 10 років. Процес оббивки не займе багато часу. Зазвичай, стандартні будинки площею від 120 квадратних метрів можна утеплити за 1-2 дні. Звісно, що не кожна людина готова на коштовні витрати та дорогі матеріали. Бюджет на ремонт фактично встановлює жорсткі рамки, за які не можна виходити. Тому слід звертати увагу на найбільш компромісні варіанти, що пропонують достатню якість та довговічність конструкції.

Мінеральна  вата практична і довговічна. Для людей, які бажають вирішити поставлену проблему швидко і економічно, складно знайти що-небудь краще. До того ж, фактичний процес укладання брикетів не викликає складнощів. Все максимально просто і комфортно для виконання. Досить мати базове уявлення про нанесення матеріалу, щоб провести всі необхідні маніпуляції власноруч, без залучення сторонніх фахівців. Модульне споруда і даний тип оббивки прекрасно поєднуються і не спустошують сімейний бюджет. Витратившись один раз, власник споруди більше не буде турбуватися за теплоту та терморегуляцію, в разі дотримання всіх технологічних нюансів і процесу кладки матеріалу.

Безкоштовний розрахунок вартості будинку